Matex
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Matex

!!!!SİTEMİZE HOŞ GELDİNİZ!!!!

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap
En iyi yollayıcılar
gun_fever (129)
bilgisayar dilinde aşk Vote_lcapbilgisayar dilinde aşk Voting_barbilgisayar dilinde aşk Vote_rcap 
pUl_kAnAt (19)
bilgisayar dilinde aşk Vote_lcapbilgisayar dilinde aşk Voting_barbilgisayar dilinde aşk Vote_rcap 
fantastik (16)
rmzngs (9)
kowboy398 (5)
KhEpaze (4)
ertac97 (3)
Albus Potter (2)
MAVİ-YEŞİL (2)
dadas25 (2)
Anket
sitemiz nasıl?
çok güzel
bilgisayar dilinde aşk Vote_lcap86%bilgisayar dilinde aşk Vote_rcap
 86% [ 12 ]
güzel
bilgisayar dilinde aşk Vote_lcap7%bilgisayar dilinde aşk Vote_rcap
 7% [ 1 ]
orta
bilgisayar dilinde aşk Vote_lcap0%bilgisayar dilinde aşk Vote_rcap
 0% [ 0 ]
kötü
bilgisayar dilinde aşk Vote_lcap0%bilgisayar dilinde aşk Vote_rcap
 0% [ 0 ]
çok kötü
bilgisayar dilinde aşk Vote_lcap7%bilgisayar dilinde aşk Vote_rcap
 7% [ 1 ]
Toplam Oylar : 14
En son konular
» Site yöneticisi
bilgisayar dilinde aşk Icon_minitimetarafından gun_fever Ptsi Eyl. 14, 2009 11:45 pm

» 17 şubat 2009
bilgisayar dilinde aşk Icon_minitimetarafından gun_fever Paz Mart 15, 2009 6:50 pm

» Pazarlama ve Satış
bilgisayar dilinde aşk Icon_minitimetarafından gun_fever Paz Mart 15, 2009 11:24 am

» Yanlış Telefon
bilgisayar dilinde aşk Icon_minitimetarafından gun_fever Paz Mart 15, 2009 11:22 am

» Akııllı
bilgisayar dilinde aşk Icon_minitimetarafından rmzngs Salı Şub. 17, 2009 4:22 pm

» Dünyanın sahibi türkler
bilgisayar dilinde aşk Icon_minitimetarafından rmzngs Salı Şub. 17, 2009 4:18 pm

» BEbek Gibi
bilgisayar dilinde aşk Icon_minitimetarafından rmzngs Salı Şub. 17, 2009 4:15 pm

» pıyango:D
bilgisayar dilinde aşk Icon_minitimetarafından rmzngs Salı Şub. 17, 2009 4:14 pm

» Komik karikatürler
bilgisayar dilinde aşk Icon_minitimetarafından rmzngs Salı Şub. 17, 2009 4:13 pm

» nickelodeon-fan.eniyiforum.net
bilgisayar dilinde aşk Icon_minitimetarafından pUl_kAnAt C.tesi Ocak 24, 2009 12:59 pm

[hide]

bilgisayar dilinde aşk

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek 
Yazar Mesaj
gun_fever
MATEXFORUM
Admin
gun_fever

Burç:
Hayvan:
Lakap :

bilgisayar dilinde aşk Vide
MesajKonu: bilgisayar dilinde aşk   bilgisayar dilinde aşk Icon_minitimePaz Kas. 23, 2008 9:21 am

Sevgili Asli Seni ram'inin alamayacagi kadar cok seviyorum. Zipsiz, zapsiz oldugun gibi... Seni ilk gordugum anda formatlandim. Bana oyle bir sistem transfer ettin ki, hic bir komut artik beni senden ayiramaz. Seninle coklu ortamlar da dahil, her ortamda mutlu olabilecegimi biliyorum.Senin megahertz'in beni de atesliyor. Bakislarin beni taa derinden scan ediyor. Sana cok guveniyorum, bu mektubumu baskasina forward etmeyecegini de cok iyi biliyorum. Ben, seninle evlenecegim Asli. Evleninceye kadar da soz; sana hicbirsey insert etmeyecegim. Evlenmeden once DR NORTON'dan randevu aldim, ikimiz de usulen bir virus taramasindan gececegiz. Merak etme hic bilmedigim software'lerle iliskim olmadi. Senin icin hardware'i tas gibi diyorlar, ancak biliyorsun ki benim icin software guzelligi hardware guzelliginden onde gelir. Asli, seninle biz cok dvd'ler seyredecegiz. Sana evlilik yildonumunde 24 hizli rewritable dvd alacagim. Pembe slotlu kasamiz, icinde nurtopu gibi hard disklerimiz olacak. Tatillerimizde ikimiz de birer windows gezgini olacagiz. Daha sonra da ver elini internet. Sana guzel gorunmek icin oyle cok calisacagim ki, uc hafta sonra karsina yirmibir inch plazma ekran gibi cikacagim. Ondan sonra istersen beni duvarina bile asabilirsin Aksamlari dizlerinin uzerinde bir laptop gibi yatacagim. Asla uyku moduna gecmeyecegim Asli. Biz seninle isiklari kapatip kucaklarimizda klavye sabahlara kadar chat edecegiz. Ancak ilk yillarda senden biraz tasarruflu olmani isteyecegim, onun icin screen saver, standbye modu vs. anlarsin ya acik dikkatli olmani isteyecegim. Salonumuzun bas kosesine babamin eski 10 megabaytlik bilgisayarini koyacagim, malum sark koseleri bana hep cok sicak gelmistir, yanina da 5,25 lik disketler. O bicim nostalji olacak. Hatta yilbasi aksamlari tetris falan oynayabiliriz. Kendimizi hep gelistirecegiz, zaman hangi ram'i gerektiriyorsa uyacagiz.Birbirimizden fikir download'unu bir gurur meselesi yapmayacagiz. Aramizda ayri gayri olmayacak, herkes birbirinin sörfüne saygi duyacak.O seni istemeye anasini gonderen herifin sitesini crack ettim, anasini da hack edecegim. Ben geleneklere sadik kalmak istiyorum seker Aslicigim. TV kartini kiz tarafi alirmis. Seni, ceyiz sandigindaki emek emek dodurdugun cd-rom'larla bekliyorum. Ben de sana amazon.com dan bes tasli bir yüzük siparisi verdim bile. Nikahimizda da real player calacak... Home page'indekilere de cok selam, her baytini opuyorum, CPU'm daima seninle...
https://gunfever.4umer.com

bilgisayar dilinde aşk

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön 
1 sayfadaki 1 sayfası